Ženy ženám

V dnešní době, která zaskočila nás všechny, se ocitla spousta žen bez práce či v jinak složité životní situaci. Někdy je těžké najít motivaci a nový směr, najít sílu na to jít dál. Naštěstí kolem nás existuje mnoho žen, které jsou krásným příkladem toho, jak lze i této situace využít v náš prospěch. Zkusme se vrátit ke svým koníčkům a zálibám, k tomu, co jsme dřív dělaly s radostí a nadšením, k tomu, co nás naplňovalo… a možná právě to je ta cesta, kterou hledáme.

A tak vznikl náš projekt Ženy ženám, ve kterém vám budeme představovat zajímavé nápady a aktivity žen, které se nebály popustit uzdu své fantazii a začaly dělat to, co je baví, a ještě k tomu dělají radost i ostatním.

Pokud máte ve svém okolí nějakou inspirativní ženu, napište nám,

Míša a její tašky ze zbytků látek

Jako první začínáme naší kamarádkou Míšou, starší sestrou Martiny, která se celý život pohybuje okolo filmu, její profesí je pomocná režie. Bohužel už rok je, vzhledem k vládním omezením, bez práce, a tak začala šít látkové tašky. Vyrábí veselé a pestré tašky, a navíc zpracovává zbytkový materiál, který by jinak skončil někde v textilních kontejnerech.

Je to vlastně taková terapie.

Ručně šité tašky „MÍŠA“ budete mít možnost zakoupit i u nás ve Studiu Ludwig. Každá taška je originál!

Věříme, že udělají radost i Vám.

TRIČKA, která pomáhají

Myšlenka, mít svá vlastní trička v nás zrála již delší dobu. A jak to bývá, když nadejde ten správný čas, věci se dají do pohybu skoro samy … a tak vzniklo hned několik variant triček s nápisem Jsem žena a Ženou za všech okolností, která mají za cíl nejen potěšit, ale také pomoci.

(foto -> Holky z Registru vozidel Praha)

Zakoupením trička získáme příspěvek 50 Kč na provoz Bezplatné poradny pro ženy s onkologickým onemocněním. Trička můžete koupit na eshopu Studia LUDWIG nebo přímo v prodejně Zdravotnických potřeb – Minská 9, Praha 10 – Vršovice.

(foto <-Čestná stráž posádkového velitelství Praha)

Těší nás, že se trička líbí, takové množství pozitivních reakcí jsme ani nečekaly. Náš záměr se krásně naplňuje – trička přináší radost ženám v různých oborech i na různých pracovních zařazeních, ostatně podívejte se sami.(foto -> Lékařky z nemocnice na Praze 1)