Městská část Praha 10 – Děkujeme!

Děkujeme Městské části Praha 10 za trvalou podporu naší činnosti a za schválení dotačního příspěvku na provoz Bezplatné poradny pro onkologické pacientky. Jsme rády, že můžeme pokračovat v naplňování našeho poslání a rozšiřovat spektrum našich služeb.
Městská část Praha 10
Městská část Praha 10

DEN ZDRAVÍ v Nemocnici Na Františku

20. května 2023

Prevence je důležitá, současně je ale i důležité informovat ženy s onkologickou diagnózou o možnostech následné péče a kompenzačních pomůcek. Proto jsme rády přijaly pozvání na akci Nemocnice Na Františku, na které jsme se setkaly se starostkou P1 Mgr. Terezií Radoměřskou, ředitelem MUDr. Davidem Erhartem a samozřejmě také se sestřičkami z různých oddělení.
Nemocnice Na Frantisku
Nemocnice Na Frantisku
Nemocnice Na Frantisku

II. ročník Charitativního bazaru projektu POŠLI TO DÁL

úterý 21. března 2023

V úterý 21. března proběhl již II. ročník našeho Charitativního bazaru. Jsme rády, že se akce povedla a kompenzační pomůcky, které nám celý rok posíláte a nosíte, opět našly nové majitelky a udělaly jim radost. Musíme si pomáhat!

Další ročník zase za rok na jaře! Budeme se těšit!

AROMATERAPEUTICKÝ DÝCHÁNEK

středa 12. října 2022

Jak se zbavit stresu? Jak zklidnit emoce? …​

Setkání s fyzioterapeutem, ambasadorem esenciálních olejů Young Living, a našim dobrým kamarádem Davidem Henebergem se opravdu vydařilo.

Byl to moc příjemný večer naplněný vůněmi a pozitivní energií. Nikomu se nechtělo domů ☺ Kromě našich klientek si čas udělaly i sestřičky z FN Motol, nemocnice Na Františku a Na Pleši. Celá akce byla vlastně i takovým malým poděkováním za jejich obětavost a skvělou práci.

Další setkání bude následovat.
aromaterapeut-1
aromaterapeut-0
dh-2

Charitativní bazar úspěšně za námi!

Úterý 22. března 2022

1.ročník Charitativního bazaru projektu POŠLI TO DÁL je úspěšně za námi.  Děkujeme všem, kteří se zapojili!

Projekt tímto nekončí, pokračujeme dál …

Podívejte se na video z akce – najdete ho v sekci POŠLI TO DÁL.

Den s ANITOU

Využily jsme možnost předobjednání plavek z kolekce zn. Anita pro léto 2022 a rozhodly se pozvat klientky Studia Ludwig a naše známé sestřičky z nemocnic na DEN S ANITOU.

V úterý 21. září jsme se sešly v prostorách Bezplatné Poradny a změnily tuto místnost na backstage, podobnou, jakou známe z módních přehlídek – přibily štendry a věšáky plné plavek a plavkové módy. Pestré a barevné modely nám navodily příjemnou atmosféru, už se zase těšíme na léto!!!

Akce se povedla a všem se moc líbila. Děkujeme všem ženám, které si na nás udělaly čas a dorazily. Takovou možnost si prostě žádná žena nenechá ujít. Byla to zábava a radost. Příští rok můžete přijít i vy.
Den s Anitou
Den s Anitou

Jsme součástí dění na Praze 10

V rámci pravidelného setkávání s živnostníky na Desítce k nám zavítal místostarosta P10 Ing. arch. Martin Valovič s kolegou Pavlem Šutkou. Společně jsme probrali možnosti zlepšení situace podnikatelů na Praze 10 a seznámili je s činností Studia Ludwig a také našeho spolku Ženou za všech okolností.

Naše aktivity zahrnují nejen Prahu, jsme tu pro ženy z celé republiky, ale vzhledem k tomu, že na Praze 10 máme naši prodejnu Zdravotnických potřeb a Kadeřnictví, vývoj v této části Prahy nám není lhostejný, jsme rádi její součástí.

ALENKy

8. června 2021
ALEN je neziskové sdružení žen, které dala dohromady nemoc – rakovina prsu. ALEN pomáhá svým členkám ve všem, co je s onemocněním spojeno. Zprostředkuje jim informace o nemoci, o prevenci, o léčbě, o rehabilitaci, navazuje pro ně kontakty s lékaři a zdravotníky. Poskytuje jim podporu k tomu, aby se samy rozhodly aktivně bojovat s rakovinou.

Spojuje nás stejný záměr i přátelství. Proto jsme rády přijaly pozvání na jejich členskou schůzi, kde jsme představily novému vedení a všem předvedly novinky v oblasti kompenzačních pomůcek, plavek a spodního prádla.