Pošli to dál

„Věřím v růžovou. Věřím, že smích je nejlepší spalovač kalorií. Věřím v líbání, v hodně líbání. Věřím, že šťastné ženy jsou ty nejkrásnější. Věřím, že zítřek je novým začátkem, a věřím v zázraky.“

- Audrey Hepburn -

udržitelnost

Současná doba žije udržitelností, a tak jsme si v našem spolku řekly, že najdeme cestu, jak tuto filozofii uplatnit i v oblasti kompenzačních pomůcek.

Často se nám stává, že nám některé klientky nabízí své kompenzační pomůcky (paruky, epitézy, pooperační podprsenky, …), které již nepotřebují nebo je ani nevyužily. Doposud jsme je musely odmítat, ale proč tyto možnosti nevyužít! A tak vznikl náš nový projekt POŠLI TO DÁL, který pomůže jistě mnoha ženám, které se s ohledem na nemoc nachází v tíživé ekonomické situaci a nemohou si dovolit třeba koupi paruky.

pomáhat

Prostě musíme si pomáhat 😉

Jak na to? Měsíc říjen je měsícem boje proti rakovině prsu, to je ideální doba na start našeho projektu. Proto vyzýváme všechny z vás, kteří máte doma nevyužité kompenzační pomůcky a rády byste je věnovaly jiné ženě – teď máte šanci. Můžete je přinést, poslat, … do naší prodejny Zdravotnických potřeb Studio LUDWIG, Minská 9, Praha 10 Vršovice.

I. ročník Charitativní bazar se konal 22. března 2022

II. ročník Charitativní bazar se proběhl 21. března 2023

III. ročník Charitativní bazar se proběhl 19. března 2024

Sbírka projektu POŠLI TO DÁL pokračuje dál, nic nekončí.

Další ročník nás čeká zase na jaře 2025.

Tato akce je určena všem ženám, které aktuálně bojují s nemocí. Na Charitativním bazaru si budou moci vybrat to, co potřebují nebo co se jim líbí. Jsou to jen maličkosti, ale i ty dělají život alespoň trochu veselejší.

Charitativní bazar úspěšně za námi!

POZOR, náš projekt tímto nekončí, stejně jako naše odhodlání dál pomáhat. Věci můžete dál posílat nebo nosit do Studia Ludwig.

Další ročník Charitativního bazaru projektu POŠLI TO DÁL je úspěšně za námi. Děkujeme všem, kteří se zapojili a poslali nám své nevyužité kompenzační prostředky. Zároveň máme radost,
že jsme mohli udělat radost ženám, které si teď procházejí těžkým obdobím.

A my už se těšíme na další ročník Bazaru!
 
Podívejte se, jak to probíhalo:

poslat dál